Laguna SOtavento

Laguna SOtavento
Sotavento Laguna

czwartek, 5 lutego 2015

Conrado Moreno nową twarz Fuerteventury

Zdjęcie z oficjalnego Fan Page Fuerteventury https://www.facebook.com/ifuerteventura
Znany prezenter Conrado Moreno  przyłącza się do promocji Fuerteventury! Podczas swoich styczniowych wakacji na wyspie kilkakrotnie  spotkał się z przedstawicielami Izby Turystyki. Efekty mamy już wkrótce zobaczyć w telewizji i folderach reklamowych biur podróży. 

 To nie pierwsza taka akcja uczestnika Tańca z Gwiazdami jednak tym razem współpraca ma być dłuższa. Już rok temu Moreno uczestniczył w warszawskich spotkaniach pomiędzy Izbą Turystyki Fuerteventury, a polskimi biurami podróży. I chociaż piękny Conrado z Fuertą ma niewiele wspólnego (urodzony w Madrycie, od 12 roku dorastał w Polsce) już wtedy w obecności mediów wychwalał zalety Kanarów. My się oczywiście z tego bardzo cieszymy...

Zdjęcie z oficjalnego Fan Page Fuerteventury https://www.facebook.com/ifuerteventura

Liczba polskich turystów na Fuerteventurze z każdym rokiem gwałtownie wyrasta. Jeszcze 7 lat temu dostanie się na wsypę bezpośrednio z nasyego kraju możliwe było jedynie raz w tygodniu dzięki poniedziałkowym czarterom ITAKI.  Dziś oprócz licznych czarterów ITAKI i TUI na wyspę kursują również Rainair i Smartwings. Między innymi dzięki temu  Fuertę odwiedziło w zeszłym roku blisko 50.000* polskich urlopowiczów.

Niektóre, jeszcze nieoficjalne efekty styczniowej wizyty Moreno, można już oglądać w internecie. Na swoim Fan Page Conrado pozuje z nagim torsem, komentując
"Zima w tym roku łagodna, mimo wszystko wielu z nas tęskni za słońcem są jednak takie miejsca gdzie przez okrągły rok jest wspaniała temperatura. Ja uwielbiam Wyspy Kanaryjske a zwłaszcza Fuerteventure ze swoimi pięknymi piaszczystymi plażami.Miłego dnia, mucho sol- dużo słońca."

Zdjęcie z oficjalnego Fan Page Fuerteventury https://www.facebook.com/ifuerteventura
Również na oficjalnym Fan Pagu Fuerteventury ujawniono niektóre ze zdjęć fotoreportażu z sympatycznym prezenterem. Oglądaliście je w tym poście.

*Nieoficjalne dane bazujace na doniesieniach prasowych. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz