Laguna SOtavento

Laguna SOtavento
Sotavento Laguna

niedziela, 6 kwietnia 2014

VIP Ford Cup czyli gwiazdy "M jak miłość" uczą się pływać na kajcie


Ekipa Forda podczas treningu, źródło: Facebook Ford Kite Cup

Organizator Mistrzostw Polski w Kitesurfingu, firma Ford po raz kolejny zrealizowała VIP Kite Cup czyli imprezę podczas której nasi celebryci uczą się pływać na kitesurfingu. W tym roku po raz kolejny ekipa Forda zawitała na Fuerteventurę. 

Gwiazdami tegorocznej edycji Ford VIP Cup są głównie aktorzy serialu "M jak miłość". Wśród kursantów znalazła się między innymi Olga Frycz, Andrzej Młynarczyk i Agnieszka Więdłocha oraz Ewa Gawryluk, Maja Bohosiewicz  i Beata Sadowska. Mimo nieobiecującej prognozy pogody (miało nie wiać) aktorzy trenowali niemal każdego dnia, a część z nich już pod koniec pobytu samodzielnie pływała na oceanie.

Źródło: Facebook, Ford Kite Cup
Instruktorka Natalia Grabowska z aktorką...zgadnijcie kto to?!

Celebrytom towarzyszyła również Karolina Winkowska, zeszłoroczna Vice Mistrzyni Świata Kitesurfingu w kategorii Freestyle. Karolina, która od lat sponsorowana jest przez Forda,  trenowała do zbliżających się zawodów we Francji.

źródło: Facebook Ford Kite Cup
Podczas jedynego bezwietrznego dnia, team Forda został zaproszony na rejs jachtem "Fisher & Paykel", zdobywcę 2 miejsca w regatach dookoła świata. Jak widać na powyższym zdjęciu, nudno na pewno nie było!O szczegółach dowiecie już wkrótce w relacjach pasowych!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz