Laguna SOtavento

Laguna SOtavento
Sotavento Laguna

środa, 5 lutego 2014

Jak tanio dolecieć na Fuertę?

Zdjęcie: topreisen.pl

Ponieważ temat się nie przedawnia, postanowiłam założyć nową zakładkę "Jak dolecieć na Fuerteventurę". Znajdziecie ją o obok, po prawej stronie lub pod powyższym linkiem.

Odpowiedzi na to jak tanio dolecieć na Fuerteventurę są dwie. Opcja numer jeden to czekanie do ostatniej chwili z rezerwacją biletu charterowego u jednego z biur podróży. Kupiony w ten sposób bilet można dostać nawet za 399 zł w obie strony ale ceny spadają tak nisko dopiero na 2-3 dni przed planowanym wylotem, a często okazuje się że w danym tygodniu taka możliwość w ogóle się nie pojawia. Sposób numer dwa to lot tanimi liniami przez Niemcy, Anglię lub Hiszpanię ale w tym wypadku musicie liczyć się z kilku lub nawet kilkunastogodzinnym czekaniem na lotnisku. Lotów z Anglii i Niemiec jest jednak naprawdę  mnóstwo, więc doświadczeni podróżnicy na pewno znajdą znośną kombinację.

Niestety wszystkie te opcje to raczej rozwiązania dla spontanicznych podróży. Osobom, które mają do dyspozycji tydzień zaplanowanego z góry urlopu, pozostaje w zasadzie jedynie wykupienie całego pakietu: przelot, wyżywienie + hotel. Biorąc pod uwagę, że cena samego biletu równa się połowie lub nawet 2/3 ceny całej wycieczki, samodzielna organizacja wakacji najprawdopodobniej w ogóle się nie opłaci...

A może wy znacie jakieś sprawdzone, fajne połączenia?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz