Laguna SOtavento

Laguna SOtavento
Sotavento Laguna

sobota, 18 stycznia 2014

Warszawa vs. Gdańsk, 2 dni urlopu gratis


Post dotyczy wakacji organizowanych przez TUI, Rainbow i kilka innych mniejszych biur podróży, czarterujących niedzielne loty Enter Air na Fuerteventurę.

Ceny wycieczek jak i samych lotów z Warszawy i Gdańska są do siebie bardzo zbliżone jednak wczasowicze lecący z Warszawy mogą się cieszyć dwoma dodatkowymi dniami wypoczynku, podczas gdy urlopowiczom  z Gdańska w zasadzie odbiera się dwie niedziele.

Niedzielne loty z Warszawy są o godzinie 3.00, wczasowicze lądują więc na wyspie jeszcze przed 8.00 rano, mając do dyspozycji cały ostatni dzień tygodnia dla siebie.  Szczęśliwie, ich podróż powrotna do Warszawy jest zawsze w  późnym wieczorem, około godziny 22-23, umożliwia to przeleżenie kolejnej  niedzieli na plaży.

Pasażerowie samolotu lecącego do Gdańska są w znacznie gorszej sytuacji. Na wyspie są dopiero w niedzielę późnym wieczorem, po godzinie 22, z kolei Fuertę muszą już opuścić w kolejną niedzielę z samego rana . Bilans dla podróżnych z Warszawy jest zatem korzystniejszy o całe dwa dni! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz